Ubytování v Bukovina

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bukovina. Najděte si jeden z apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Bukovina, kde najdeme města Bobrovník, Ižipovce, Prosiek, Liptovská Sielnica a Bešeňová.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Bukovina in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina is a 4-star property boasting free WiFi. The 4-star holiday home features mountain views and is 45 km from Donovaly.

Hotely v okolí Bukovina

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Bukovina jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Bukovina. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Bukovina.


2. Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica
Vzdálenost: 3.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica is situated in Liptovská Sielnica. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. The holiday home includes 3 bedrooms and a kitchen with a microwave and a fridge. A TV is offered.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: